Přání k novému roku od vedení klubu

publikováno 03.01.2020 (aktualizováno 21.02.2020)

Přání k novému roku od vedení klubu

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí, příznivci a fanoušci klubu HC Lev Benešov a zastupitelé města Benešov!

Děkujeme vám za podporu klubu a velmi si vážíme vaší pomoci. Ať už jde o prosté vožení dětí na tréninky a zápasy, přípravu a vedení tréninků a zápasů, věnované sponzorské dary, o fandění a udržování pravé hokejové atmosféry či o zásadní podporu města v podobě možnosti využívání sportovních areálů nebo přímých dotací, to vše se zásadní měrou podílí na fungování klubu HC Lev Benešov.

Vedení klubu si velmi dobře uvědomuje, že bez vaší práce, podpory a přízně by HC Lev Benešov nemohl existovat. Klub si díky vám mohl v roce 2019 dovolit dopravování hráčů k zápasům autobusy, vyplácení důstojnějších mezd trenérům, používání kvalitních tréninkových pomůcek a mnoho dalších věcí (mezi něž patří například zájezd na tréninky týmů NHL či přispění na sportovní oblečení), což v celkovém důsledku opět přispělo k lepší péči o svěřenou mládež.

Děkujeme!

Zároveň vám přejeme všechno nejlepší do roku 2020!

Vedení HC Lev Benešov

P.S.: V příloze najdete stručné vyúčtování hospodaření mládeže HC Lev Benešov za rok 2019.
odkaz
odkaz vyúčtování klubu