informace všem členům HC LEV Benešov

publikováno 12.11.2020

informace všem členům HC LEV Benešov

Dobrý den, rodiče, trenéři, hráči a vedoucí klubu HC Lev Benešov!

Vedení klubu pořídilo KLUBOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM (zkráceně KIS). Pomůže při zjednodušení komunikace a vzájemné spolupráce mezi klubovým vedením, trenéry a všemi členy klubu. KIS eviduje docházku, mohou na něm komunikovat jednotliví členové a v neposlední řadě uchovává informace, které jsou důležité pro účast týmů v soutěžích (např. souhlasy GDPR, zdravotní prohlídky atd.).

V nejbližší době každému členovi klubu přijde mail s přihlašovacími údaji (u mladších ročníků rodičům). Je třeba se přihlásit a vyplnit všechny potřebné údaje. Prosíme tedy všechny trenéry a vedoucí, aby tuto informaci předali pokud možno všem rodičům a hráčům. Teprve pak bude možné se systémem dále pracovat a využívat ho pro rozvoj všech kategorií.

Chápeme, že současná doba je složitá a sportovnímu vyžití dětí moc nepřeje. Přesto věříme, že se brzy budeme moci na stadionu opět sejít.

Přeji všem pevné nervy a hlavně zdraví!

S pozdravem za vedení klubu HC LEV Benešov L. Novák