informace pro rodiče prosím předat dál a apelovat na doplnění a zaktivování systému

publikováno 12.12.2020

Ahoj všem,
předávám informaci od vedení klubu:

Vážení rodiče,

nedávno jste obdrželi mail s prosbou o registraci do klubového systému. Dosud se přihlásila pouze část z vás. Prosíme, pokud jste se dosud nezaregistrovali, udělejte to co nejdříve. Díky tomuto systému budete včas informováni o všem, co se týká vašich dětí v našem klubu.

Součástí registrace je i udělení souhlasu s použitím rodného čísla. Toto číslo je základním identifikátorem při přihlášce hráče do systému Národní sportovní agentury, která je garantem dotací. Odmítnutí udělení souhlasu způsobí, že hráče či hráčku není možné zaregistrovat a tudíž na něj/ní dotace pobírat. U každého sportovce jde o několik tisíc korun, které se následně použijí na dopravu na zápasy, nákup pomůcek, dresů a také platy trenérů, kteří se o vaše děti starají.

Vzhledem k současné situaci jsme dosud nerozesílali žádost o zaplacení příspěvků na současnou sezonu. Věříme, že se v následujících týdnech vyjasní, jak bude ročník 2020/21 pokračovat. Částka příspěvků bude v závislosti na tyto informace  pokrácena.

Díky a hokeji zdar!

vedení HC Lev Benešov