ŽÁDOST O POVOLENÍ ČINNOSTI DÍTĚTE

publikováno 18.12.2020

ŽÁDOST O POVOLENÍ ČINNOSTI DÍTĚTE

Ahoj všem,
do odkazu přikládám formulář, který předávám od vedení klubu. Po vyplnění tohoto formuláře požádá klub o možnost trénovat i za zpřísněných podnímek a omezení, které momentálně jsou. Je potřeba první stránku formuláře vyplnit ( druhou bude vyplňovat klub, té si všímat nemusíte), nechat potvrdit lékařem vašeho dítěte a odevzdat Michalovi. Samozřejmě, když chcete, aby Vaše dítě v době omezení trénovalo. Vše by se mělo udělat, co nejrychleji, aby bylo, co nejvíce formulářů a mohlo se požádat.
V případě dotazů volejte Michala....
odkaz

pro představu přidávám ještě postup od klubu, jak bude celá anabáze probíhat, proč je potřeba, aby vše bylo rychle:

Dobrý den,

máme možnost legalizovat tréninky i v blížících se omezeních sportovních činností ve vyšších stupních PSÍHO systému a to vyplněním žádosti o povolení činnosti dítěte pro klub HC LEV Benešov a potvrzením od praktického lékaře.

Postup bude následující:

1)    všem hráčům rozdáme předvyplněné formuláře od klubu, na vás bude vyplnění (hůlkovým písmem) části A) a B) formuláře, dítě vyplní část C) a praktický lékař vyplní část D). Důležitý je váš vlastnoruční podpis a razítko + podpis od lékaře.

2)    vybereme od všech vyplněné formuláře (čím dříve to budeme od všech mít, tím rychleji podáme žádosti =  tím dříve získáme povolení)

3)    podáme všechny žádosti úředníkům na příslušný úřad práce, tímto dnem bude zahájeno správní řízení

4)    Po nabytí právní moci bude umožněno trénovat ve vnitřních prostorách ve stejném režimu jako doposud (10 hráčů včetně trenéra)

Vysvětlení pro praktického lékaře:

Nedílnou součástí žádosti o povolení výkonu činnosti dítěte je i lékařský posudek praktického lékaře pro děti a dorost, který při posuzování zdravotního stavu dítěte vychází z údajů uvedených v žádosti, což je zejména druh činnosti, místa. Případně místa výkonu činnosti a charakteristika pracovních podmínek a pracovišť, kde bude dítě uvedené činnosti vykonávat. Tyto podmínky jsou posuzovány z hlediska věku a zdravotního stavu dítěte.

Hezký večer
Jana