informace pro rodiče od HC LEV

publikováno 11.01.2021

informace pro rodiče od HC LEV

Vážení rodiče,

přejeme vše dobré do roku 2021! Hodně zdraví, pohybu a spokojených vztahů!

V následujících dnech vám přijde z klubového systému výzva k zaplacení příspěvků za sezonu 2020/21. Vzhledem k současné situaci jsme se rozhodli příspěvky zkrátit na polovinu jejich původní výše. Zahrnují tak srpen, září a více než polovinu října, kdy se trénovalo normálně. Dále pak část listopadu a prosince, kdy bylo možné trénovat alespoň po skupinách. Stejně tak budou zahrnovat tréninkové jednotky, které probíhají od Vánoc na externích kluzištích.

Z těchto příspěvků jsou v této sezony hrazeny částečně platy trenérů (na jejich vyplácení se podílejí i dotace) a zároveň z nich chceme přispívat na platby za kluziště mimo Benešov, kde je zimní stadion z důvodu vládních nařízení uzavřen.

Výzva bude obsahovat unikátní kód pro každého (variabilní symbol), který do platby nezapomeňte uvést. Zároveň prosíme všechny, kteří se do systému ještě nepřihlásili, aby tak neprodleně učinili. Bez registrace do klubového systému nebude hráči/hráčce umožněno trénovat.

Děkujeme a ještě jednou – všem přejeme úspěšné zvládnutí roku 2021!

Vedení klubu HC Lev Benešov